Carat CUDG Standaard 115 beton slijpkop(vp=1) ref. CUDG115300
Delen:
Artikelcode (SKU): 132513 SKU leverancier: CUDG115300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132513
EAN 8714452000823
SKU leverancier CUDG115300
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 6 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 115 MM
Diameter (zaagblad) 115 MM
Diameter 115 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 6 MM