Carat CUDG Standaard 125 beton slijpkop(vp=1) ref. CUDG125300
Delen:
Artikelcode (SKU): 132514 SKU leverancier: CUDG125300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132514
EAN 8714452000830
SKU leverancier CUDG125300
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 6 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 125 MM