Carat CUDG Standaard 180 beton slijpkop(vp=1) ref. CUDG180300
Delen:
Artikelcode (SKU): 132515 SKU leverancier: CUDG180300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132515
EAN 8714452000847
SKU leverancier CUDG180300
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 6 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 180 MM