Carat CUM Premium 100 beton slijpkop (vp=1) ref. CUM1003C00
Delen:
Artikelcode (SKU): 586761 SKU leverancier: CUM1003C00
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586761
EAN 8714452074626
SKU leverancier CUM1003C00
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 4 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 100 MM
Diameter 100 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 4 MM