Carat CUM Premium 110x15 beton slijpkop(vp=1) ref. CUM1101C00
Delen:
Artikelcode (SKU): 586763 SKU leverancier: CUM1101C00
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586763
EAN 8714452218549
SKU leverancier CUM1101C00
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 4 MM
Diameter (asgat) 15 MM
Diameter (schijf) 110 MM