Carat CUM Premium 125 beton slijpkop (vp=1) ref. CUM1253C00
Delen:
Artikelcode (SKU): 132516 SKU leverancier: CUM1253C00
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132516
EAN 8714452074640
SKU leverancier CUM1253C00
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 4 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 125 MM