Carat CUM Premium 180 beton slijpkop (vp=1) ref. CUM1803C00
Delen:
Artikelcode (SKU): 586764 SKU leverancier: CUM1803C00
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586764
EAN 8714452074664
SKU leverancier CUM1803C00
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 4 MM
Gereedschapsopname M14
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 180 MM