Artikelcode (SKU): 132437 SKU leverancier: CER2303000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132437
EAN 8714452008997
SKU leverancier CER2303000
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 14 MM
Geluidsarm Ja
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat EXCELLENT 230 X 22.2 MM (vp=1) ref terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: