Carat PolyCrystalline Diamond 125 slijpkop (vp=1) ref. CPCD125300
Delen:
Artikelcode (SKU): 132465 SKU leverancier: CPCD125300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132465
EAN 8714452001073
SKU leverancier CPCD125300
Merk CARAT
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 125 MM
Diameter 125 MM
Asgat 22,23 MM