Artikelcode (SKU): 132390 SKU leverancier: CDB1153000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132390
EAN 8714452001318
SKU leverancier CDB1153000
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 10 MM