Artikelcode (SKU): 132391 SKU leverancier: CDB1253000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132391
EAN 8714452001325
SKU leverancier CDB1253000
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 10 MM