Artikelcode (SKU): 132393 SKU leverancier: CDB2303000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132393
EAN 8714452003268
SKU leverancier CDB2303000
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 10 MM