Artikelcode (SKU): 132473 SKU leverancier: CREN125300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132473
EAN 8714452029954
SKU leverancier CREN125300
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM