Artikelcode (SKU): 132474 SKU leverancier: CREN230300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132474
EAN 8714452029961
SKU leverancier CREN230300
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 10 MM