Artikelcode (SKU): 586719 SKU leverancier: CREN300200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586719
EAN 8714452029978
SKU leverancier CREN300200
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 20,00 MM
Segmenthoogte 10 MM