Artikelcode (SKU): 586720 SKU leverancier: CREN350200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586720
EAN 8714452029985
SKU leverancier CREN350200
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 20,00 MM
Segmenthoogte 10 MM