Artikelcode (SKU): 586721 SKU leverancier: CREN350400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586721
EAN 8714452029992
SKU leverancier CREN350400
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25,40 MM
Segmenthoogte 10 MM