Artikelcode (SKU): 586722 SKU leverancier: CREN400200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586722
EAN 8714452030004
SKU leverancier CREN400200
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 20,00 MM
Segmenthoogte 10 MM