Artikelcode (SKU): 586723 SKU leverancier: CREN400400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586723
EAN 8714452030011
SKU leverancier CREN400400
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 25,40 MM
Segmenthoogte 10 MM