Artikelcode (SKU): 132409 SKU leverancier: CEB11530TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132409
EAN 8714452108864
SKU leverancier CEB11530TT
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM