Artikelcode (SKU): 132411 SKU leverancier: CEB12530TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132411
EAN 8714452108871
SKU leverancier CEB12530TT
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM