Artikelcode (SKU): 132412 SKU leverancier: CEB14030TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132412
EAN 8714452111178
SKU leverancier CEB14030TT
Merk CARAT
Diameter 140 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM