Artikelcode (SKU): 132414 SKU leverancier: CEB15090TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132414
EAN 8714452108888
SKU leverancier CEB15090TT
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM