Artikelcode (SKU): 132413 SKU leverancier: CEB15050TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132413
EAN 8714452110539
SKU leverancier CEB15050TT
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 30 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM