Artikelcode (SKU): 132415 SKU leverancier: CEB18030TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132415
EAN 8714452108895
SKU leverancier CEB18030TT
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM