Artikelcode (SKU): 132417 SKU leverancier: CEB23030TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132417
EAN 8714452108901
SKU leverancier CEB23030TT
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM