Artikelcode (SKU): 132423 SKU leverancier: CEB30020TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132423
EAN 8714452108918
SKU leverancier CEB30020TT
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM