Artikelcode (SKU): 174952 SKU leverancier: CEB30030TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 174952
EAN 8714452108925
SKU leverancier CEB30030TT
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM