Artikelcode (SKU): 167157 SKU leverancier: CEB30040TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167157
EAN 8714452108932
SKU leverancier CEB30040TT
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM