Artikelcode (SKU): 132424 SKU leverancier: CEB35020TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132424
EAN 8714452108949
SKU leverancier CEB35020TT
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM