Artikelcode (SKU): 132425 SKU leverancier: CEB35040TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132425
EAN 8714452108963
SKU leverancier CEB35040TT
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM