Artikelcode (SKU): 132426 SKU leverancier: CEB40020TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132426
EAN 8714452108970
SKU leverancier CEB40020TT
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM