Artikelcode (SKU): 132427 SKU leverancier: CEB40040TT
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132427
EAN 8714452108987
SKU leverancier CEB40040TT
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM