Artikelcode (SKU): 586766 SKU leverancier: CWB3505000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586766
EAN 8714452001202
SKU leverancier CWB3505000
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 30 MM
Segmenthoogte 11 MM