Artikelcode (SKU): 586767 SKU leverancier: CWB4505000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586767
EAN 8714452001219
SKU leverancier CWB4505000
Merk CARAT
Diameter 450 MM
Asgat 30 MM
Segmenthoogte 11 MM