Artikelcode (SKU): 586768 SKU leverancier: CWB5405000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586768
EAN 8714452001226
SKU leverancier CWB5405000
Merk CARAT
Diameter 540 MM
Asgat 30 MM
Segmenthoogte 11 MM