| Artikelcode (SKU) | 709087 |
| EAN | 4058546298845 |
| SKU leverancier | 4932471985 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Inhoud | 350 x 25,4 mm Speed cross blade met 2,6 mm snijbreedte, 8 mm segmenthoogte. Liter |
| Aantal | 1 stuk |
| Naam | HUDD 350 mm - 1 pc |
| Schijf Ø | 350 MM |
| Artikelcode (SKU) | 709087 |
| EAN | 4058546298845 |
| SKU leverancier | 4932471985 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Inhoud | 350 x 25,4 mm Speed cross blade met 2,6 mm snijbreedte, 8 mm segmenthoogte. Liter |
| Aantal | 1 stuk |
| Naam | HUDD 350 mm - 1 pc |
| Schijf Ø | 350 MM |
| Asgat ø | 25.4 MM |
| Zaagblad Ø | 350 MM |
| Doorslijpbreedte | 2.6 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw