| Artikelcode (SKU) | 710683 |
| EAN | 4002395364817 |
| SKU leverancier | 4932399826 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Inhoud | 230 x 22,23 mm Speed cross blad met 2,6 mm snijbreedte, 10 mm segmenthoogte. Liter |
| Aantal | 1 stuk |
| Naam | AUDD 230 mm - 1 pc |
| Schijf Ø | 230 MM |
| Artikelcode (SKU) | 710683 |
| EAN | 4002395364817 |
| SKU leverancier | 4932399826 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Inhoud | 230 x 22,23 mm Speed cross blad met 2,6 mm snijbreedte, 10 mm segmenthoogte. Liter |
| Aantal | 1 stuk |
| Naam | AUDD 230 mm - 1 pc |
| Schijf Ø | 230 MM |
| Asgat ø | 22.23 MM |
| Zaagblad Ø | 230 MM |
| Doorslijpbreedte | 2.6 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw