Artikelcode (SKU): 110905 SKU leverancier: 3940-150-5/8-DSL-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110905
EAN 7314150361984
SKU leverancier 3940-150-5/8-DSL-5P
Merk BAHCO
Lengte 150 MM
Gewicht 150 G
Dikte 1,6 MM
Aantal stuks 5
Tanden per inch 5/8 TPI
Vorm van het blad DSL
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor sloopwerk, 5/8 TPI, 150 mm - 5-delig terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: