Artikelcode (SKU): 110904 SKU leverancier: 3940-150-24-ST-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110904
EAN 7314150364381
SKU leverancier 3940-150-24-ST-5P
Merk BAHCO
Lengte 150 MM
Gewicht 110 G
Dikte 0,9 MM
Aantal stuks 5
Tanden per inch 24 TPI
Vorm van het blad ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor fijn metaal, 24 TPI, 150 mm - 5-delig terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: