Artikelcode (SKU): 166196 SKU leverancier: 3940-228-10-DSL-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166196
EAN 7314150362011
SKU leverancier 3940-228-10-DSL-5P
Merk BAHCO
Lengte 228 MM
Gewicht 238 G
Dikte 1,6 MM
Aantal stuks 5
Tanden per inch 10 TPI
Vorm van het blad DSL
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor brandweerlieden en hulpdiensten, 10 TPI, 228 mm - 5-delig terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: