Artikelcode (SKU): 166202 SKU leverancier: 3946-228-3-ST-1P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166202
EAN 7314150364886
SKU leverancier 3946-228-3-ST-1P
Merk BAHCO
Lengte 228 MM
Gewicht 60 G
Dikte 0,9 MM
Aantal stuks 1
Tanden per inch 3 TPI
Vorm van het blad ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, hardmetaal, voor licht beton, baksteen en glasvezel, 3 TPI, 228 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: