Artikelcode (SKU): 166201 SKU leverancier: 3946-150-G-ST-2P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166201
EAN 7314150364947
SKU leverancier 3946-150-G-ST-2P
Merk BAHCO
Lengte 150 MM
Gewicht 120 G
Dikte 0,9 MM
Aantal stuks 2
Tanden per inch Grit TPI
Vorm van het blad ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, hardmetaal, met korrels voor tegels en glas, 150 mm - 2-delig terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: