Artikelcode (SKU): 166199 SKU leverancier: 3942-300-5-HSL-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166199
EAN 7314150364671
SKU leverancier 3942-300-5-HSL-5P
Merk BAHCO
Lengte 300 MM
Gewicht 284 G
Dikte 1 MM
Aantal stuks 5
Tanden per inch 5 TPI
Vorm van het blad HSL
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, HCS, voor grof hout, 5 TPI, 300 mm - 5-delig terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: