Artikelcode (SKU): 166200 SKU leverancier: 3944-300-3-MEAT-1P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166200
EAN 7314150364862
SKU leverancier 3944-300-3-MEAT-1P
Merk BAHCO
Lengte 300 MM
Gewicht 60 G
Dikte 1,2 MM
Aantal stuks 1
Tanden per inch 4 TPI
Vorm van het blad ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, roestvaststaal, voor vlees en ijs, 4 TPI, 300 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: