| Artikelcode (SKU) | 810759 |
| EAN | 3165140390576 |
| SKU leverancier | 2609256700 |
| Merk | BOSCH |
| Type | S 1111 K |
| Specificatie | Basic for Wood |
| Totale lengte (mm) | 228,0 MM |
| Tandafstand tpi | 3,0 |
| Artikelcode (SKU) | 810759 |
| EAN | 3165140390576 |
| SKU leverancier | 2609256700 |
| Merk | BOSCH |
| Type | S 1111 K |
| Specificatie | Basic for Wood |
| Totale lengte (mm) | 228,0 MM |
| Tandafstand tpi | 3,0 |
| Vertande lengte mm | 207,0 |
| Tandenverdeling | 8,5 mm / 3 TPI |
| Tandafstand [mm] | 8,5 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw