| Artikelcode (SKU) | 109378 |
| EAN | 4007430435330 |
| SKU leverancier | 631146000 |
| Merk | METABO |
| Tandsteek | 8,5 mm/ 3 tpi t |
| Totale lengte | 300 MM |
| Uitvoering | Met hardmetalen punt / gezet CM |
| Dikte | 1.5 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109378 |
| EAN | 4007430435330 |
| SKU leverancier | 631146000 |
| Merk | METABO |
| Tandsteek | 8,5 mm/ 3 tpi t |
| Totale lengte | 300 MM |
| Uitvoering | Met hardmetalen punt / gezet CM |
| Dikte | 1.5 MM |
| Gelijk aan Bosch type | S 1241 hm |
| Materiaalgeschiktheid | Gasbeton / baksteen 10 - 250 mm / vezelcement / glasvezelkunststoffen |
| Materiaaluitvoering | Hm |
| Verkoopeenheid | 1 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw