| Artikelcode (SKU) | 159033 |
| EAN | 4007430440983 |
| SKU leverancier | 631454000 |
| Merk | METABO |
| Tandsteek | 1,4mm/ 18 tpi t |
| Totale lengte | 150 MM |
| Uitvoering | Gezet / gefreesd CM |
| Dikte | 0.9 MM |
| Artikelcode (SKU) | 159033 |
| EAN | 4007430440983 |
| SKU leverancier | 631454000 |
| Merk | METABO |
| Tandsteek | 1,4mm/ 18 tpi t |
| Totale lengte | 150 MM |
| Uitvoering | Gezet / gefreesd CM |
| Dikte | 0.9 MM |
| Gelijk aan Bosch type | S 922 ef |
| Materiaalgeschiktheid | Platen 0,7 - 3 mm / profielen Ø 0,5 - 100 mm / profielen 0,5 - 100 mm |
| Materiaaluitvoering | Bim |
| Verkoopeenheid | 5 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw