Metaalzaagblad Sandflex® Bi-metaal, 18 TPI, 300 mm - 10-delig
Metaalzaagblad Sandflex® Bi-metaal, 18 TPI, 300 mm - 10-delig
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110896 |
| EAN | 7311518233570 |
| SKU leverancier | 3906-300-18-100 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 12 in |
| Hoogte | 0.65 MM |
| Gewicht | 17 oz |
| Breedte | 13 MM |
| Artikelcode (SKU) | 110896 |
| EAN | 7311518233570 |
| SKU leverancier | 3906-300-18-100 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 12 in |
| Hoogte | 0.65 MM |
| Gewicht | 17 oz |
| Breedte | 13 MM |
| Totale lengte | 300 MM |
| Lengte L | 300 MM |
| Tanden per inch | 18 TPI |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw