Artikelcode (SKU): 569678 SKU leverancier: EX-22-PLS-C
Specificaties
Artikelcode (SKU) 569678
EAN 7311518298357
SKU leverancier EX-22-PLS-C
Merk BAHCO
Gewicht 400 G
Tanden per inch 7/8 TPI
Bladlengte 550 MM
Bladdikte 0.93 mm in
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Superior™ zaagblad, voor gebruik met BHS-handgrepen ERGO™, voor gips en spaanplaten, 7/8 TPI, 22", 550 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: